Cfare Lloji Njeriu Jeni Ju

6 Pyetjet | Total Attempts: 2806

Cfare Lloji Njeriu Jeni Ju - Quiz

quizzi tregon per karakterin tuaj. cfare personi jeni ju


Questions and Answers
 • 1. 
  Jeni njeri gazmor apo krenar per veten tuaj
  • A. 

   Gazmor

  • B. 

   Krenar per veten time

 • 2. 
  Jani i vrazhde apo tolerante
  • A. 

   I vrazhde

  • B. 

   Tolerant

 • 3. 
  Si ekaloni kohen e lire
  • A. 

   Shkoj ne pub-e

  • B. 

   Lexoj nje liber

 • 4. 
  Ju pelqen te shoqeroheni me femra apo me meshkuj
  • A. 

   Me femra

  • B. 

   Me meshkuj

 • 5. 
  Cfare makine ju pelqen te ngisni
  • A. 

   Benz

  • B. 

   Te tjere

 • 6. 
  Nqs do tju kerkoj te zgjidhni mes familjes dhe parave, ke do te zgjidhnit
  • A. 

   Familjen

  • B. 

   Parate

Back to Top Back to top