Cila Eshte Puna E Duhur Per Mua?

15 Questions | Total Attempts: 421

Cila Eshte Puna E Duhur Per Mua? - Quiz

Ky kuiz do te gjeje punen me te mire per ty(bazuar ne pasionet e tua dhe personalitetin tuaj)!


Questions and Answers
 • 1. 
  Sa shume studion?
  • A. 

   Gjate gjithe kohes!Mund te me gjesh duke mesuar ose duke lexuar libra te cilet nuk ke pse i studion .

  • B. 

   Jo edhe aq shume-Vetem kur kam provim diten tjeter ose me duhet te kuptoj dicka.

 • 2. 
  Cila eshte gjinia juaj?
  • A. 

   Mashkull

  • B. 

   Femer

  • C. 

   Te tjera

 • 3. 
  A mendon se je person inteligjent?
  • A. 

   Po,kam marre rezultate te shkelqyera dhe njerezit me komplimentojne gjithmone per vendimmarrjet e mia.

  • B. 

   Jo shume-Kam rezultate mesatare dhe poshte meastares,dhe kame problem te marr vendime te duhura.

 • 4. 
  Sa kohe kalon ne internet?
  • A. 

   Pothuajse gjate gjithe kohes.Dua edhe nje pune e cila kerkon perdorimin e internetit- 

  • B. 

   Jo edhe aq shume sa te tjeret,me pelqen me shume te degjoj muzike apo te lexoj libra. 

 • 5. 
  A debaton derisa te zgjidhet ceshtja?
  • A. 

   JO,largohem kur merzitem.

  • B. 

   PO

 • 6. 
  A te pelqen te besh foto?
  • A. 

   Po -besoj ne bukurine e gjithckaje,arti na rrethon kudo.Fotografoj gjithcka dhe kedo.

  • B. 

   Jo.Te fotografosh mendoj se eshte humbje kohe.Do te doja te beja dicka me produktive me jeten time. 

 • 7. 
  A te pelqen te shoqerohesh me njerez te tjere?
  • A. 

   Jam nje  extrovert- Ndjehem gjalle kur jam me te tjere.

  • B. 

   Jam nje introvert- Punoj me mire vetem dhe pa shperqendrime. Nuk e kam problem te takohem me miqte e mi te ngushte(por vetem kaq)

 • 8. 
  A te pelqejne kafshet?
  • A. 

     I adhuroj kafshet! Ata jane me te rendeshishem per mua se cdo njeri.Kafshet e bejne planetin tone me te bukur dhe me te gjalle!

  • B. 

   Jane kafshe! Nuk me intereson shume per kafshe te tjera pervec qenve dhe maceve!

  • C. 

   Jo- Nuk me intereson per kafshet,jane thjesht nje shperqendrim tjeter!

 • 9. 
  Te pelqen aksioni?
  • A. 

   Po

  • B. 

   Jo

 • 10. 
  A luan videolojra?  
  • A. 

   Po

  • B. 

   Jo

 • 11. 
  A mund ti durosh pamjet e shemtuara?Shembull:Gjaku gjate nje operacioni
  • A. 

   Po

  • B. 

   Jo

 • 12. 
  A te pelqen te punosh me nje grup njerezish te ndryshem?
  • A. 

   Po

  • B. 

   Jo

 • 13. 
  Te pelqen suspanca
  • A. 

   Po-Me pelqejne shume situatat ku nuk e di se cili do te jete perfundimi  !

  • B. 

   Jo! Do te preferoja te dija perfundimin ose pasojen e cdo veprimi qe bej.

 • 14. 
  A mund te punosh me software te ndryshem (Microsoft excel, Photoship CS)?
  • A. 

   Po

  • B. 

   Jo

 • 15. 
  Cfare mendon kur shikon nje peme?
  • A. 

   Zogjte

  • B. 

   Gjethe

Back to Top Back to top
×

Wait!
Here's an interesting quiz for you.

We have other quizzes matching your interest.