Kush Nga Vajzat Je Ti?

Approved & Edited by ProProfs Editorial Team
The editorial team at ProProfs Quizzes consists of a select group of subject experts, trivia writers, and quiz masters who have authored over 10,000 quizzes taken by more than 100 million users. This team includes our in-house seasoned quiz moderators and subject matter experts. Our editorial experts, spread across the world, are rigorously trained using our comprehensive guidelines to ensure that you receive the highest quality quizzes.
Learn about Our Editorial Process
| By Melisa
M
Melisa
Community Contributor
Quizzes Created: 1 | Total Attempts: 4,070
Questions: 10 | Attempts: 4,094

Kush Nga Vajzat Je Ti? - Quiz

Ploteso quiz-in dhe pergjigju pyetjeve per te zbuluar se kujt i ngjason me shume!


Questions and Answers
 • 1. 

  Shoqja jote eshte e merzitur. Cfare ben ti? 

  • A.

   I tregoj situata te keqija te jetes per te treguar qe ka dhe me keq. 

  • B.

   E ngushelloj dhe e keshilloj sa me shume te mundem. 

  • C.

   Mundohem ti ngre humorin me batuta dhe shaka.

 • 2. 

  Si i ke mardhenjet me djemte?

  • A.

   Kam akoma ndjenja per ishin. 

  • B.

   Preferoj lidhjet serioze dhe te gjata edhe ne moshe te vogel. 

  • C.

   1 jete kam. Me pelqen te eksperimentoj.

 • 3. 

  Nese do te konsumoje cigare, cfare lloj duhanpiresi do ishe?

  • A.

   Pi cigare vetem kur kam halle te medha.

  • B.

   Nuk e pi dot kafen pa cigare.

  • C.

   Me shoqeron ne cdo moment te dites.

 • 4. 

  Cfare paragjykimesh kane zakonisht njerezit per ty?

  • A.

   "Dukesh engjellore por ke mendje shume dirty"

  • B.

   "Dukesh bitchy dhe mendjemadhe por qeke shume e mire"

  • C.

   "Dukesh e embel po shan me keq se cunat"

 • 5. 

  Sa vetbesim ke?

  • A.

   Kam por ndikohet shume nga te tjeret.

  • B.

   Jam versioni me i mire i vetes time dhe me pelqen.

  • C.

   Nuk ka njeri me te mire se une!

 • 6. 

  Ndahesh nga i dashuri/e dashura. Cfare ben?

  • A.

   Qaj gjate gjith periudhes ne vazhdim.

  • B.

   Merzitem shume por i kujtoj vetes se kush jam!

  • C.

   Merzitja me e madhe 2 ore zgjat!

 • 7. 

   Cfare nxeneseje je ne shkolle?

  • A.

   Si kushtoj shume rendesi por cuditem nga rezultatet.

  • B.

   Jo mire po kam seder.

  • C.

   Qaj edhe per 9. 

 • 8. 

  Kush jane 2 te keqijat e tua?

  • A.

   Naive, toleroj shume

  • B.

   Mendoj me shume per te tjeret, kokforte

  • C.

   Nuk i mar gjerat shume seriozisht, flas shume

 • 9. 

  Cfare shikon fillimisht te nje djale/vajze?

  • A.

   Pamjen.

  • B.

   Tipin.

  • C.

   Gjendjen ekonomike.

 • 10. 

  Sa te intereson mendimi i te tjereve?

  • A.

   Acarohem shume nga mendimet e te tjereve.

  • B.

   Askush nuk mund te me paragjykoje nese nuk me njef mjaftueshem.

  • C.

   Nuk me intereson fare!

Back to Top Back to top
Advertisement