120 Dakikada Müzakere Becerilerini Pekiştirme Programı, "Müzakere Becerileri" eğitiminin hatırlatılması ve / veya Müzakere ile ilgili becerilerin öğretilmesi için hazırlanmış Giriş bölümüyle birlikte 6 bölümden oluşan ve 120 dakikada tamamlanabilecek kişisel bir çalışmadır.

Table of Contents

120 Dakikada Müzakere Becerileri Programı:

120 Dakikada Müzakere Becerilerini Hatırlatma (öğretme) programında yapılması gerekenler ve kapsamı hakkında bilgilendirileceksiniz. Lütfen bu bölümü dikkatli dinleyin ve size temin edilecek olan dokümanın çıktısını alarak 1. Bölümden itibaren uygulamaları yaparak başlayın..

Giriş - Müzakere Becerileri Pekiştirme / Öğrenme programında sizi neler bekliyor.

Günümüzde satış neden zorlayıcı olmaya başladı ve eğitimin hedefleri hakkında bilgi paylaşımı.

Bölüm 1 - Değer Tanımı ve Müzakerenin 4 Prensibi

Müzakerede müşterinizin algısını şekillendirmek için kullanılacak 4 Prensibin açıklamaları.

Bölüm 2 - Taviz Stratejileri

Taviz verirken ne verdiğiniz kadar nasıl verdiğinizde önemlidir. Bu bölümde 5 farklı taviz stratejisini görecek ve hangi stratejinin etkili olduğunu öğreneceksiniz.

More by Erhan Imamoglu

BTO - Birlikte Kazan Müzakere (BKM) Eğitimi (Üc...

Birlikte Kazan Müzakere programının amacı müzakereye farklı bir bakış kazanmanıza katkıda bulunmak ve olası sorularınıza yanıt vermektir. Program başlıklarından ihtiyacınız olan bölümden başlayabilir ve olası sorularınızı eğitmen Erhan İmamoğlu ile payla�...

$75.00
BTO Eğitim - 120 Dakikada Müzakere Becerileri E�...

  120 Dakikada Müzakere Becerilerini Pekiştirme Programı, "Müzakere Becerileri" eğitiminin hatırlatılması ve / veya Müzakere ile ilgili becerilerin öğretilmesi için hazırlanmış, Giriş bölümüyle birlikte 6 bölüm...

$60.00
REFRAMING OBJECTIONS

Learn a counter intuitive technique called REFRAMING to overcome prospect objections in as short as 17 minutes.

$20.00