Kuizi I Tretë!

10 Pyetjet | Total Attempts: 274

SettingsSettingsSettings
Please wait...
Kuizi I Tretë!

Questions and Answers
 • 1. 
  Coleen është gruaja e?
  • A. 

   Nani

  • B. 

   Rooney

  • C. 

   Valencia

  • D. 

   Van Persie

 • 2. 
  Kush e mori numrin 7 pas Ronaldos?
  • A. 

   Valencia

  • B. 

   Rooney

  • C. 

   Owen

  • D. 

   Beckham

 • 3. 
  Cili është transferi i fundit i Manchester United gjatë verës?
  • A. 

   Robin van Persie

  • B. 

   Shinji Kagawa

  • C. 

   Frederic Veseli

  • D. 

   Alex Buttner

 • 4. 
  United e ka sponzor zyrtar "Chevrolet"!
  • A. 

   True

  • B. 

   False

 • 5. 
  United dhe West Ham po ballafaqohen në raundin e _____ të FA Cup
  • A. 

   1-rë

  • B. 

   2-të

  • C. 

   3-të

  • D. 

   4-të

 • 6. 
  Sa gola ka shënuar Robin van Persie në Ligën e Kampionëve?
 • 7. 
  Javier Hernandez ka 3 gola në Ligën e Kampionëve
  • A. 

   True

  • B. 

   False

 • 8. 
  Kush është asistuesi më i mirë i Manchester United në Ligën e Kampionëve?
  • A. 

   Robin van Persie

  • B. 

   Wayne Rooney

  • C. 

   Nani

  • D. 

   Michael Carrick

 • 9. 
  Kush e shënoi golin e fitores kundër Bayern në vitin 1999 (finalen e Ligës së Kampionëve)
 • 10. 
  United e eleminoi Juventusin në gjysmëfinalen e 1999-tës
  • A. 

   True

  • B. 

   False