Advertisement

Albanian Quizzes & Trivia


Mirësevini në këtë kuiz i cili është i krijuar nga Kristian Dodaj.Ky kuiz ka gjithsej 15 pyetje.Vizitoni Webfaqen tonë webkey1.webs.com. Argëtohuni !

Questions: 15  |  Attempts: 168
 • Sample Question
  Lëkura e njeriut është :

Mire se erdhet dhe kalofsh mire

Questions: 13  |  Attempts: 158
 • Sample Question
  Cili majmun eshte me gjiganti ?Pyetja nga Fatlind Tomini

Don't worry, be happy

Questions: 38  |  Attempts: 151
 • Sample Question
  რა არის VPN ?

Kuizi Ehlisunni ngërthen në vete dy lëmi, atë fetare dhe gjeografiko-historike, çështjet Islamike kanë pyetje të bazuara në medhhebin Hanefi, ndërsa ato gjeografiko-historike të përgjithshme. Evzal dhe Arlind Sinani...

Questions: 11  |  Attempts: 145
 • Sample Question
  Kush është personi i parë pas Muhammedit s.a.s. që e ka pranuar Islamin?

.

Questions: 55  |  Attempts: 145
 • Sample Question
  Sa eshte siperfaqja e Azise ?Questions: 13  |  Attempts: 140Questions: 22  |  Attempts: 138
 • Sample Question
  Sa vjec eshte Brandi Coca Cola?

Kush do te behet milioner ?

Questions: 15  |  Attempts: 133
 • Sample Question
  Cili eshte futbolisti ma i mir ne bot ?

Kuizi i Bujanoci.Net , per te gjithe , luani dhe testoni se sa jeni ne gjendje ti plotesoni pyetjet qe ne ua ofrojme

Questions: 6  |  Attempts: 133
 • Sample Question
  Nga cili  qytet i Shqiperise është futbollisti i njohur shqiptar Igli Tare?

Ushtrime per testin e Biologjise

Questions: 20  |  Attempts: 131
 • Sample Question
  Protozoat jane organizma

Testoni njohurit e juaja pran Forumit:islamieshtedrite

Questions: 13  |  Attempts: 124
 • Sample Question
  Cili eshte profeti i pare i ardhur ne bote?

N/a

Questions: 68  |  Attempts: 124
 • Sample Question
  Cili eshte profeti i pare i ardhur ne bote?

.

Questions: 48  |  Attempts: 124
 • Sample Question
  Quants kilòmetres de platges te barcelonaQuestions: 130  |  Attempts: 121

Checking the aquired knowledge for troubleshooting 

Questions: 13  |  Attempts: 121
 • Sample Question
  How do we identify a VDSL customer in TP2?Questions: 60  |  Attempts: 118
 • Sample Question
  Most digital computers are binary computers that can only recognize nubers 1,2,0

Per farmacistat gjeneratat e reja

Questions: 6  |  Attempts: 117
 • Sample Question
  Qfar do te thot termi baktericid

Merry x-mas!! :-)

Questions: 10  |  Attempts: 116
 • Sample Question
  In welchem Land liegt Bethlehem?

Mir se Vini Ne Kuizin Tonë

Questions: 10  |  Attempts: 112
 • Sample Question
  Cili është kryeqyteti i Turqis?

Será que voce e bom mesmo? um pequeno teste para testar seus conhecimentos sobre o minimundos

Questions: 5  |  Attempts: 104
 • Sample Question
  Em que dia Ano Mês foi lançado a fase beta do minimundos?
Advertisement


Advertisement