Advertisement

Albanian Quizzes & Trivia
Questions: 7  |  Attempts: 1697
 • Sample Question
  Gjate Kohes Se Thirrjes Ne Fshehtesi Islam, Jan Pergjigjur...

Kuiz shqip per te gjitha moshat pyetje nga jeta e perditshme

Questions: 15  |  Attempts: 1623
 • Sample Question
  CILI SHTET QUHET SHTETI I LIQENEVE

KUIZ NGA MANUTDSHQIP.com

Questions: 10  |  Attempts: 1579
 • Sample Question
  Kush shënoi golin e vetëm në barazimin 1-1 kundër Swanseat këtë edicion të Premier Ligës? (Ndeshja e parë e sezonit)

Kuiz i  dituris 2009

Questions: 5  |  Attempts: 1535
 • Sample Question
  Sa eshtra (kocka) gjithsej ka trupi i njeriut

Kuiazi nga jeta e përditshme.

Questions: 3  |  Attempts: 1501
 • Sample Question
  FC.Hollywood është pseudonim i:

Testoni njohurit e tuaja e keshtu te mesojm më shumë për islam Allahu ju shpërbleft për përgjigjen dhe vizitën www.islami-eshte-drit.piczo.com

Questions: 111  |  Attempts: 1427
 • Sample Question
  Ai që para njerzve shprehën dicka tjetër e jo atë që mendon dhe ndjen quhet?

Ky test mature është përgatit duke shfrytëzuar librin :MATURA 2014 ( Programi orientues dhe modele të pyetjeve për provimin e maturës shtetërore )Koha : 60 minutaPërgatiti: Faton Hyseni

Questions: 50  |  Attempts: 1346

Kuiz i diturise

Questions: 4  |  Attempts: 1340
 • Sample Question
  SKENDERBEU ESHTE

Quizzi tregon per karakterin tuaj. cfare personi jeni ju

Questions: 6  |  Attempts: 1338
 • Sample Question
  Jeni njeri gazmor apo krenar per veten tuaj

Testi ne Teknologji Periudha e dytë

Questions: 12  |  Attempts: 1277
 • Sample Question
  Në të kaluarën, pjesa më e madhe e njerëzve merreshin me____________dhe ___________ ?

Kuiz Islamik per testim te dijes tuaj ALLAHU JU SHPERBLEFT

Questions: 6  |  Attempts: 1266
 • Sample Question
  Kush e pranoi i pari islamin pas muhamedit a.s

Ju falemenderit per pjesemarjen tuaj ne kete kuiz

Questions: 5  |  Attempts: 1145
 • Sample Question
  Njeriun i par ne tok Ademi a.s prej cka e ndertuan meleket e All-llahut

Kuiz i punuar nga Loni Bylykbashi

Questions: 12  |  Attempts: 1139
 • Sample Question
  Kur u mbajt Livestream-i i parë i SHQIPGaming

Kuiz për Informatik "Mundësuar nga Bagin"

Questions: 10  |  Attempts: 1126
 • Sample Question
  Cili është themeluesi i Facebook-ut?

TESTI I MATURËS-MATEMATIKË( ONLINE )50 detyraKoha 60 minutaPërgatiti: Faton HyseniMaj 2016

Questions: 50  |  Attempts: 1110
 • Sample Question
  Janë dhënë bashkësitë  Prerja e tyre është bashkësia :

Testi permban 20 detyra, vetem nje nga 4 pergjigje eshte e sakt!... Suksese!

Questions: 20  |  Attempts: 1093
 • Sample Question
  1.

Ky kuiz është në rregullim e sipër

Questions: 3  |  Attempts: 1072
 • Sample Question
  Sa dite i ka ramazani

Universiteti i Prishtinës Fakulteti Ekonomik    Dega Gjilan Mr.sc. Sokol Berisha Ushtrime  Kuizi nr. 1

Questions: 25  |  Attempts: 1002
 • Sample Question
  Shkenca(rrjeti) që i parapriu internetit, dhe që u përdor së pari nga Minisria e punëve të brendshme të SHBA-ve që u shfrytëzua për dërgimin dhe  pranimin e porosive në menyrë me të shpejtë ishte?

Ky kuiz permban pyetja nga te gjitha lemit.ky kuiz eshte punuar nga Arlind Sinani

Questions: 15  |  Attempts: 939
 • Sample Question
  Në cilin vit u funfos titaniku?

Kuiz nga Granit Vrajolli

Questions: 10  |  Attempts: 932
 • Sample Question
  Cili është gjarpri më i madh
Advertisement


Advertisement