kuizi i diturise

5 Pyetjet  I  By Driniiii
Please take the quiz to rate it.

Kuizi I Diturise
ne kuizin e diturise do te mesoni per shume kthesa te jetes dhe qe ndodhin vazhdimisht ne shoqeri.kuizi i diturise permban gjithsej 10 pyetje nga te cilat jan ne lendet shoqerore. provoni kete kuiz dhe sfidoni vetveten tuaj. drini xhelili

  


Questions and Answers

Removing question excerpt is a premium feature

Upgrade and get a lot more done!
1.  KUSH QUHET NDRYSHE EDHE SHTETI I LIQNEVE ?                                                                                                                                                                                                                                                                                                
1.
2.
3.
4.
2.  2.NE CLILIN VIT U BE GJERGJ KASTRIOTI SKENDERBEU SUBASH NE KRUJE?
1.
2.
3.
4.
3.  NE CLILIN VIT U PUSHTUA KONSTANDINOPOJA ?
1.
2.
3.
4.
4.  CILEN KAFSHE E PELQEJNE ME SE SHUMTI SHKENCTARET ?
1.
2.
3.
4.
5.  QFARE DEMETHENIE KA FJALA ISKENDER ?
1.
2.
3.
4.
Back to top

Removing ad is a premium feature

Upgrade and get a lot more done!
Take Another Quiz
We have sent an email with your new password.